Producent Skarpet

O nas

O NAS

SuperSocks.pl

Supersock działa na rynku od wielu lat, zaopatrując swoich klientów w skarpetki z własnym
nadrukiem. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów indywidualnych oraz firm.
Dzięki innowacyjnej technologii zaopatrujemy klientów w skarpety, które będą dopasowane
w stu procentach do ich gustu. Przedsiębiorstwo posiada dziewięćdziesiąt pięć maszyn
produkcyjnych pochodzenia włoskiego i portugalskiego. Miesięcznie mogą one
wyprodukować pięćset tysięcy par skarpet. Kolejnym atutem będzie posiadanie maszyn do
szycia firmy Rosso. To wszystko sprawia, że nasze produkty są najwyższej jakości.

Podkreśl z nami swój indywidualizm

Tylko w Supersock można przed złożeniem zamówienia poprosić o próbkę testową. Za jedyne pięćdziesiąt złotych otrzymamy wszystkie oferowane rodzaje produktów: skarpetki klasyczne, sportowe i stopki, a nawet z etykietami. Budowanie oraz pomoc w wyrażaniu indywidualności, to nasze główne cele. Każdy jest inny na swój sposób, każda marka, czy przedsięwzięcie wyróżnia się na tle innych. Warto je pokazywać. Wyrazić je można nie tylko wyborem wielu fabrycznie wyprodukowanych elementów odzieży, które dostępne są w sklepach, ale zrobić to bardziej precyzyjnie. Jak? Zaprojektować własny wzór. Może on przedstawiać coś, co bardzo lubimy, albo czym się interesujemy. Możliwe jest zaprezentowanie też swojej działalności poprzez jej znak graficzny, czy również inną ilustrację. Supersock pomógł już wielu klientom poprzez dostarczenie im skarpetek z własnym nadrukiem.

Dlaczego skarpetki, a nie długopisy?

Utartym schematem w marketingu jest rozdawanie potencjalnym klientom podczas akcji promocyjnych długopisów, czy teczek z logotypami firmy lub innymi informacjami graficzno-słownymi nakłaniającymi do skorzystania z usług. Jednak tego nasz nabywca będzie się spodziewał. Nie wyróżnimy się w ten sposób w tłumie przedsiębiorstw, które zastosują ten sam element strategii. Nieco rzadziej spotkamy się z elementami ubioru, jednak koszulki, czy bluzy również często się pojawiają, szczególnie da się to zauważyć w placówkach edukacyjnych. A dlaczego nie skarpetki personalizowane? Nie tylko będzie to metoda rzadziej spotykana, która nas wyróżni na tle innych, ale przede wszystkim ten element ubioru przeciętny obywatel zakłada praktycznie codziennie. Gadżety w postaci skarpet klasycznych, sportowych i stopek będzie używany, co sprawi, że klient zapamięta firmę, od której go otrzymał.

Postaw na doświadczenie

Nasze szerokie doświadczenie we współpracy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami sprawia, że usługi świadczone przez Supersock są na najwyższym poziomie. Przede wszystkim każdy zainteresowany jest traktowany przez naszą firmę w sposób indywidualny, co pozwala nam nie tylko pomóc mu wydobyć własny indywidualizm, ale również zadbać o to, by był zadowolony z usługi. Zamówienie produktu nie jest trudne. Wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej, by dopasować zaprojektowany przez siebie wzór do określonego fasonu skarpetki. Cała procedura nie trwa długo, a dostawa jest bezpłatna. Współpracowaliśmy do tej pory z klientami z kraju i z zagranicy.